VI Rajd Porozumienia Sudeckiego – 11.05.2024 r.

W ramach wpłaty uczestnik otrzyma:
  1. Odznakę rajdową
  2. Certyfikat udziału
  3. Opiekę przewodnicką, którą zadeklarował Sudecki Klub Przewodnicki,
  4. Wstęp do skansenu w Pstrążnej + pamiątkowy magnes + możliwość udziału w pracach kowalskich + udział w wypieku chleba + zwiedzanie skansenu
  5. Usługę cateringową: gorąca zupa + kiełbasa na ognisko + pieczywo i inne dodatki.
  6. Transport z Kłodzka i do Kłodzka.
Przy zgłoszeniach należy podać nr trasy. Zgłoszeń można dokonywać mailowo na adres poczta@klodzko.pttk.pl lub osobiście w biurze oddziału w Kłodzku przy ul. Wita Stwosza 1 w godzinach pracy biura. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych.
Do zgłoszeń drogą elektroniczną proszę dołączyć potwierdzenie dokonania wpłaty. W tytule przelewu ” imię i nazwisko, VI Rajd Porozumienie, trasa nr 1 lub 2 lub 3″.

Najważniejsze proszę aby każde koło/klub przygotowało piosenkę turystyczną, ponieważ w ramach programu imprezy przewidzieliśmy konkurs piosenki turystycznej z nagrodami.

Trasa nr 1 ( 4,6 km ) –  otwórz

Trasa nr 2 ( 5,9 km ) – otwórz